Confidence - (23-24.05 2012 Krakow)
Język: polski | english

Babak Javadi

Babak Javadi

Bio: Babak Javadi jest prezesem amerykańskiej grupy The Open Organisation of Lockpickers (TOOOL) i założycielem The CORE Group.

Babak jest integralną częścią warsztatów z lockpickingu, gier i szkoleń, które są widziane na imprezach takich jak Black Hat, DEF CON, ShmooCon, DeepSec, CONFidence, QuahogCon, HOPE, Maker Faire i wiele innych imprez na całym świecie.

Jego pierwszy wypad do świata fizycznego bezpieczeńśtwa odbył się w trzeciej klasie, kiedy to siedział za karę po lekcjach w szkole za opisanie innemu uczniowi jedynie słowami jak zdemontować klamki do drzwi w klasie. On lubi pikantne jedzenie i bezołowiową małą broń palną.

Temat prezentacji: Zaniepokojony stanem swojego system alarmowego?

Język prezenatacji: Angielski

Prelegenci: Babak Javadi, Keith Howell

Skrót:
Centrale alarmowe zostały zaprojektowane przed rozpowszechnieniem technologii bezprzewodowej i komunikują się własnościowym protokołem poprzez dwu-przewodową magistralę danych. System ten został zaprojektowany do wykorzystania między panelami alarmowymi, panelami kontrolnymi i ekspanderami stref, jednakże został niedawno rozszerzony, aby system mógł się komunikować z bezprzewodowymi czujnikami. Nasza prezentacja będzie wykazywać kilka klasycznych słabości instalacji alarmowych, a następnie przedstawiać kilka nowych, skutecznych technik redukcji skuteczności działania systemu alarmowego.