Confidence - (23-24.05 2012 Krakow)
Język: polski | english

Fundacja PROIDEA, organizator konferencji CONFidence

Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA jest niezależną, samofinansującą się organizacją typu non-profit. Powstała w 2004 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na organizacje przekazujące w sposób kompetentny wiedzę z zakresu teleinformatyki. PROIDEA realizuje swoje instytutowe cele poprzez organizację profesjonalnych szkoleń IT, a także ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji informatycznych.
Strona www: http://proidea.org.pl.


Fundacja PROIDEA oprócz konferencji CONFidence organizuje także:

PLNOG http://www.plnog.pl/
Konferencja na temat sieci i skalowalnych rozwiązań, skierowana do operatorów teleinformatycznych, serwisów internetowych, telewizji kablowych, dostawców treści i rozwiązań sieciowych, ISP oraz vendorów. PLNOG gromadzi około 400 uczestników i odbywa się dwa razy w roku: raz w Warszawie, raz w Krakowie.

JDD http://www.jdd.org.pl/
Już od 3 lat największa konferencja na temat Javy w Polsce, miejsce spotkań ponad 400 deweloperów Java z całej Polski. Co roku, w październiku do Krakowa przyjeżdżają najlepsi eksperci z całego świata m. in. Bruce Eckel, Ted Neward, Bill Burke, Neal Ford, MarK Richards czy Scott Davis.

4Developers http://www.4developers.org.pl/
Profesjonalna, techniczna konferencja programistyczna przeznaczona dla deweloperów, project managerów, a także wszystkich studentów zainteresowanych programowaniem. W 4Developers bierze udział ponad 400 uczestników i niemal 40 prelegentów w ramach 4 niezależnych sesji: Java, .NET & C#, PHP oraz Zarządzanie projektami IT. 4Developers organizowane jest co roku w marcu w jednym z pięknych polskich miast.

Szkolenia IT http://cisco.proidea.org.pl
Fundacja PROIDEA ma status Cisco Academy i organizuje kursy takie jak Cisco Certified Network Associate (CCNA), Cisco Certified Network Professional (CCNP), Network Security (NS). PROIDEA organizuje także profesjonalne, techniczne szkolenia IT skrojone na miarę potrzeb swoich klientów.